Stiklo keramika

Bespalvė karštį atspindinti keramika (HRC)

Stiklo keramika N-0 PREMIUM HRC – naujas karščiui atsparaus stiklo gaminys sukurtas Nippon Electric Glass įmonėje. Tai karščiui atsparus stiklas iš abiejų pusių poliruotu ir iš vienos pusės metalo mikro sluoksniu padengtu paviršiumi

Šilumą atspindintis sluoksnis sulaiko karšti židinio ar krosnelės viduje, del to degimas vyksta prie aukštesnės temperatūros. Tai pagerina židinių ir krosnelių su vandens kontūru darbą. Stiklo keramika su HRC sluoksniu aprūksta daug lėčiau, nes stiklas greičiau įkaista ir nepritraukia suodžių, tai leidžia ilgiau džiaugtis gražiu degančių malkų vaizdu. Tai populiarus produktas, kuris atitinka pastoviai augančius židinių gamintojų ir pirkėjų reikalavimus.

Kaina : 433 €

"Neoclear 0-1 PREMIUM"

Bespalvė Stiklo keramika N-0 PREMIUM – naujausios generacijos karščiui atsparus stiklas

Stiklo keramika skirta židinių, krosnelių ir orkaičių durelėms įstiklinti. Tai karščiui atsparus stiklas galintis išlaikyti net 800 laipsnių celsijaus temperatūrą, nebijantis temperatūros šuolių ir turintis beveik nulinį plėtimosi koeficientą.

Kaina : 289 €

"Robax" keramika

SCHOTT ROBAX A/G, tai neaprėpiamas stiklo pasaulis kuris supa mus

Stiklo-keramika ROBAX® yra skaidrus stiklo keramikos gaminys, turintis labai mažą šiluminio plėtimosi savybę, dėl to jis yra tinkamas naudoti ten, kur aukšta temperatūra (židinių, krosnelių ir krosnių durelėms).

Kaina : 265 €

"BoroVision" keramika

Boro Vision - tai boro silikatine stiklo keramika, skirta ivairiam stiklo lenkimui

Tai stiklo keramikos ir silikato mišinys, kurį kaitinant galima lankstyti ir taip išgauti jums reikiamą lenkto stiklo formą jūsų židiniui ar krosnelei.

Kaina : 279 €

Juoda "Carbon" keramika

Neoceram GC-190S-tai tamsi ypatingai gerai infraraudonuosius spindulius praleidžianti stiklo keramika

Juoda stiklo keramika naudojama židinių, krosnelių ir orkaičių durelių stiklinimui. Taip pat ji tinka kaitlenčių, elektrinių plytelių ir viryklių paviršiams dengti. Produktas dažniausiai naudojamas židinių durelėms stiklinti, todėl kitaip vadinamas židinių stiklu

Kaina : 433 €

ARC Neoclear Premium

Stiklo keramika Neoclear ARC N0-1 PREMIUM – naujas karščiui atsparaus stiklo gaminys sukurtas Nippon Electric Glass įmonėje. Tai karščiui atsparus stiklas iš abiejų pusių poliruotu ir šviesą sugeriančiu mikro sluoksniu padengtu paviršiumi. Stiklas naudojamas židinių durelėms stiklinti, todėl kitaip vadinamas židinių stiklu.

Kaina : 455 €